In februari j.l. lanceerde ik mijn website hanslunenburg.nl in de huidige vorm. Nu, een klein jaar later vraag ik mezelf af hoe verder….
Ik ga door met fotograferen, dat staat vast. De vraag is alleen in welke vorm? Ga ik op de huidige voet door? Dat wil zeggen met passie op een hobbymatige manier met een zo professioneel mogelijke aanpak. Of ga ik het professioneel aanpakken, gevoed door de enorme passie voor deze hobby? Zijn de beren die ik nu zie werkelijk onoverwinnelijke creaturen, of maak ik ze zelf zo ontzettend groot? Met deze vragen ga ik me in 2014 bezighouden, op mijn manier, dus stap voor stap.
Via deze weg wil ik iedereen een gezond, gelukkig, creatief, liefdevol en vriendelijk 2014 toewensen. En doe jezelf en mij een plezier: laat de ander eens je glimlach zien, kost niets maar levert veel op.
Vriendelijke groet, Hans